KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12892046
nr 1289 2046
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 122/150, daterad -76. Motivet: 50x38 cm
Utrop:
500 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:01:08
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson